İçeriğe geç

Hakkımızda

2003 yılında Hüsnü Tatlıdil tarafından işletmeye açılan Baksan Makine, Manisa’nın Akhisar ilçesi Karaosmanoğlu sanayi sitesinde 1500 m2 kapalı alanda müşterilerine hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden itibaren, g›da ve zeytin ürünleri işleme alanındaki kalitesinden ödün vermeyen Baksan Makine, tecrübesini, alt yapısını, kusursuz hizmet anlayışını uzman kadrosu ve yaratıcı teknik bilgileri ile birleştirerek siz değerli müşterilerine güven ilkelerinden taviz vermeden kaliteli hizmet, en uygun maliyet ve zamanında teslimat anlayışı ile bir araya getirmiştir.
Baksan makine, iç piyasada Türkiye genelinde hizmet vermekte ve iç Pazar üretimi her geçen gün büyüyerek devam etmektedir. Yurt içinde halen 750 firmaya yurt dışında ise; Ürdün, Suriye, Lübnan, İsrail, Romanya, Mısır, Makedonya, Tunus, Cezayir, Fas gibi ülkelere makine ihracat› gerçekleşmektedir.

Misyonumuz;

Konusundaki gelişmelerin ve yeniliklerin ilk uygulay›c›s› olman›n ötesinde yarat›c›s› olmak. Bunun için gerekli olan teknolojileri kullanarak, müşterilerinin gereksinimlerine, beklentilerinin ötesinde bütünsel çözümler üretmektedir.

İlkelerimiz;

Verimliliğin sürekli olması gerektiğine inanarak, üretkenliği arttırmak ve verdiği sözlere bağlı kalmanın en büyük kazanç olduğunu bilmek.
Baksan Makina, kendini müşterinin yerine koyarak üretici ve müşteri bağlılığını ön planda tutarak gereksinimlerini önceden belirler ve belirlediği çizgiler doğrultusunda akılcı çözümler sunar. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimser ve yayılmasını sağlar. Yaptığı işi her zaman sorgulayan, “maksimum kalite“ felsefesi ile işini ve üretimini önemseyip çıtasını sürekli yükselterek sektöründe liderliği temsil etmektedir.